Прошивка планшету

НАЗВА ПОСЛУГИ ОПИС ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ (ГРН.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 80
Відновлення програмного забезпечення Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка) 180

Планшети – зручна штука! Чи можуть постійне зависання і гальмування планшета послужити приводом для покупки нового, ідеально працюючого девайса? Звичайно! «М-Сервіс» пропонує зробити прошивку android і згадати часи, коли вас влаштовувала стрімка швидкість роботи вашого планшету.

Навіщо ми робимо прошивку планшету?

Прошивка android останньої версії дає відчуття, що ви користуєтеся новою технікою. В ході цього програмного ремонту зникнуть всі непотрібні файли, які ви завантажили і встановили «паровозиком» до скачених програм. Закачавши улюблену гру, ви відкрили «сміттєвим» файлам доступ до свого планшету. Ви їх видалите, вдосталь награвшись в гру? Ні. Ви видалите саму програму гри, а тимчасові файли як засмічували, так і залишаться засмічувати вашу ОС. В такому разі не дивно, що від колишньої швидкості планшета не залишилося і сліду.

Приносьте свій планшет, якщо хочете прискорити його роботу. Наші інженери встановлять на ваш планшет нову прошивку. Відновимо планшет, прискоримо його роботу і, відповідно, заощадимо ваш час!