Заміна екрану планшету

Дуже часто екрани планшетів виходять з ладу. Більшість таких поломок спричинені недбалим користуванням пристрою, але бувають і виключення: від виробничого браку ніхто не застрахований. Як правило, екраном називають і дисплей, і сенсор, і скло. Ми можемо замінити будь яку несправну деталь планшета. Не втрачайте сили, фінанси та час – приходьте до нас.

Заміна скла чи заміна дисплею?

Всі сучасні планшети мають однакову схему взаємодії з користувачем:

  • Дисплей – як правило активна рідкокристалічна матриця із світлодіодним підсвічуванням. Простіше кажучи – це деталь, що відповідає за передачу картинки. Тобто якщо картинка спотворена або частина її відсутня – це стовідсоткова проблема із дисплеєм.
  • Сенсор (тачскрін) – окремо від скла зустрічаються дуже рідко. На вигляд плівка із нанесеними на полях системами координат. При з‘єднанні контакти двох осей «замикаються» і відвідні координати передаються на контролер сенсору, а далі до центрального процесору. Таким чином, якщо планшет не реагує на дотик або має зони в яких не спрацьовує сенсор – єдиний вихід заміна сенсору або тачскріну.
  • Скло – виконує суто естетичну та захисну функцію та являється найкрихкішим матеріалом в планшеті. Так як, сенсор являє собою плівку, то кріпиться на скло з протилежної до користувача сторони. Тому майже в усіх планшетах проводиться заміна скла разом із сенсором, або як ще називають, сенсорного скла.

Особливості , вартість та гарантія заміни екрану у “М-Сервіс”

Ми завжди ставили перед собою ціль надавати якісні послуги за розумною ціною і забезпечувати максимально найбільший термін гарантійних зобов’язань.