Ремонт або заміна роз’єму зарядки планшета

НАЗВА ПОСЛУГИ ОПИС ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ (ГРН.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 100
Ремонт/заміна роз’ємів Ремонт/заміна роз’єму живлення, навушників, SD, USB 400

Сучасні смартфони і планшети залишили далеко позаду мобільні телефони минулого за набором функцій. Але за потужність і досконалість доводиться платити. Робота в такій великій кількості режимів відразу призводить до того, що пристрій швидко розряджається. Якщо простий мобільний телефон, який використовується тільки для розмов, можна було повністю заряджати раз на 3-4 дні, смартфони і планшети потребують підзарядки щодня. А іноді (в залежно від інтенсивності використання) до кілька разів на день. Природним чином це призводить до того, що порт USB для зарядного пристрою розхитується і виходить з ладу.

Заміна роз’єму зарядки, або нове життя планшета

Не завжди планшет перестає заряджатися через пошкоджене гніздо USB. Причиною також може бути вихід з ладу акумулятора або серйозний програмний збій. Найкраще, що у цьому випадку можна зробити,  віднести планшет в сервісний центр, де йому проведуть повну діагностику. Після чого скажуть, що саме усуне проблему: новий акумулятор або заміна роз’єму для зарядного пристрою.

Хоча процедура зміни USB-роз’єму зі сторони не здається особливо трудомісткою, вона вимагає правильного і професійного виконання. Для того щоб планшет працював і далі, потрібно провести наступний порядок дій:

  1. Витягти пошкоджений роз’єм із плати, для чого спеціальними засобами розм’якшується пайка навколо нього.
  2. Зачистити місце під новий порт підготувати його до встановлення.
  3. Акуратно припаяти роз’єм і знову зібрати планшет — можна тестувати результат.

Зовсім не варто братися за заміну USB-роз’єму власними силами, оскільки він не «вставлений» корпус, а припаяний. Процедура зміни роз’єм для зарядного пристрою вимагає роботи спеціаліста у даній сфері. Після того, як новий роз’єм встановлено, пристрій знову може служити вам вірою і правдою не один рік. Ціна на ремонт такого рівня не настільки висока, щоб піддавати недешевий планшет ризику самостійних експериментів.