Прошивка смартфонів

НАЗВА ПОСЛУГИ ОПИС ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ (ГРН.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану
Відновлення програмного забезпечення Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка), розблокування

Ми швидко звикаємо до хорошого. Качаючи ігри та різноманітні програми власник смартфону не задумується, що тимчасові файли завантажені на девайс, незабаром призведуть до його повільної роботи. На жаль, це відбувається швидше, ніж хотілося б. Здавалося б, ще зовсім недавно ми пишалися швидким телефоном, а тепер думаємо про купівлю  прошивки для телефону. У Рівному це швидко та якісно може здійснити сервісний центр «М-Сервіс».

В яких випадках смартфону потрібна прошивка

  1. Рекомендуємо робити прошивку смартфона, якщо ви звернули увагу на його уповільнену роботу. Все нормально, згадайте, скільки ви закачали в нього інформації! А тепер додайте до неї 30% додаткових файлів, без яких вам не нададуть жодного безкоштовного продукту. Тимчасові файли теж гальмують роботу ОС.
  2. Зробити прошивку телефону потрібно і в тому випадку, якщо ви хочете домогтися більш швидкої роботи пристрою. Знайте, що останні версії прошивок від виробника можуть прискорити ваш девайс. Фахівці нашого сервісного центру ознайомленні з останніми версіями прошивок. Знаємо ми і про «побічний ефект», який відбудеться, якщо закачати «останню», але не якісну версію прошивки.
  3. Вам точно не обійтися без професійної прошивки телефону, якщо у вас був сумний досвід неякісної прошивки. Її наслідки можна передбачити, але обсяг проблем залежить від того, наскільки далеко ви зайшли в своєму бажанні заощадити на послугах професіоналів.

В найпростішому випадку смартфон буде просто некоректно працювати. Ми з легкістю зможемо полагодимо ваш смартфон, перепрошивши ваш девайс. У деяких ситуаціях від неякісної прошивки може врятувати програмний ремонт. Проте у деяких випадках при прошивці смартфону самостійно може вийти з ладу материнська плата.

Сервісний центр «М-Сервіс» із задоволенням допоможе вам уникнути проблем. Економте разом з нами! Не витрачайте часу на роздуми! Чим швидше ви зробите прошивку телефону, тим швидше порадієте результату!