Ремонт комп’ютерів

Сьогодні важко, практично неможливо уявити своє життя без комп’ютера. Поломка комп’ютера бентежить його власника – як працювати, як відпочивати, як жити? Що робити, якщо придбати нову техніку з кожним днем стає все складніше? Виконати ремонт комп’ютера – ось що рекомендує   «М-Сервіс». Ремонт комп’ютера не вдарить по кишені, а дозволить реалізувати мрію про справно працюючий гаджет.

Три стадії ремонту комп’ютера в «М-Сервіс»

«М-Сервіс» здійснює ремонт комп’ютерів Acer, Asus, Lenovo, Dell, Apple, Compaq, Gigabyte, а також Packard Bell Impression та інших виробників за принципом, що складається з трьох простих стадій.

  1. Принесіть ваш системний блок до нашого  сервіснийогоцентру. Залиште комп’ютер на безкоштовну діагностику.
  2. Візьміть трубку – це дзвонить ваш персональний менеджер, який буде повідомляти про стадію ремонту комп’ютера. Він розповість про результати первинної діагностики і запропонує варіанти ремонту комп’ютера. Ви узгодите термін і ціну ремонту.
  3. По завершенню ремонту вам знову надійде дзвінок від менеджера, який запросить вас в один із сервісних центрів.

Користуйтеся на здоров’я своєю технікою ще довгі роки!

Ремонт комп’ютерів в «М-Сервіс» – це підбір комплектуючих і складний ремонт за допомогою паяльної станції.

В «М-Сервісі» починають будь-який ремонт комп’ютера з безкоштовної діагностики і закінчують детальною консультацією!

Три найголовніші переваги нашого сервісного центру:

  1. гарантія 6 місяців! Якщо до цього часу ваш комп’ютер знову зламається – ми повернемо вам 100% витрачених на нього коштів, але він не зламається!
  2. помірні ціни!
  3. компетентно і досить швидко! Фахівці “М-Сервісу” на професійному обладнанні, впораються з ремонтом вашого комп’ютера за короткий термін!