Ремонт комплектуючих

Запобігти поломці комплектуючих комп’ютера можна своєчасно проведеною профілактикою (чисткою комп’ютера), яку рекомендується проводити раз на рік. Так як всі несправності комплектуючих комп’ютера, як правило, пов’язані з його перегрівом.

Ремонт жорстких дисків

Крім перегріву, проблеми з жорстким диском можуть виникнути внаслідок механічного пошкодження пластин, магнітних головок або двигуна (після падіння, а також внаслідок тривалого використання жорсткого диска).

Ремонт жорсткого диска є міфом. Якщо ваш жорсткий диск несправний, ми запропонуємо вам відновити дані на новий жорсткий диск. Відновлення даних з несправного жорсткого диска – це складна робота, яка під силу не кожному, вимагає спеціальних знань, досвіду та програмного забезпечення. Якщо хтось обіцяє вам полагодити померлий жорсткий диск, то зберігати дані на такому диску надалі небезпечно і загрожує повною їх втратою.

Ремонт материнської плати

Завдяки материнській платі всі компоненти пристрою взаємодіють між собою. У ремонт материнської плати входять такі роботи як заміна північного та південного мостів, перепайка контактних роз’ємів, відновлення струмопровідних доріжок, перепайка ланцюгів живлення, роз’ємів, слотів. Всі ці роботи вимагають високої кваліфікації інженера та наявності спеціального обладнання. Залежно від складності, ремонт материнської плати становитиме від 250 грн.

Ремонт відеокарт

У відмінності від відеокарти ноутбука, яка рідко підлягає ремонту, відеокарту комп’ютера можливо відремонтувати. Як правило, перегрів відеокарти може привести до здуття конденсаторів, внаслідок чого виникне дисфункція стабілізаторів живлення та пам’яті. В такому випадку ремонт включає в себе усунення старого конденсатора, очистку посадкового гнізда та встановлення нового.

Якщо ж у відеокарті вийшов з ладу відеочіп, ремонт такої відеокарти недоцільний, так як вартість нового відеочіпа дорівнює вартості відеокарти.

Ремонт блока живлення

Найчастіше в блоці живлення ноутбука виходить з ладу високовольтний фільтр, з часом приходять в несправність мікросхеми ШІМ-контролера, а також проявляються проблеми з випрямлячами. Провівши ретельну діагностику та визначивши причину несправності, фахівці сервісного центру «М-Сервіс» швидко відремонтують блок живлення та за розумну ціну.

Ремонт системи охолодження

Система охолодження відіграє важливу роль, так, вихід її з ладу, може спричинити перегрів комп’ютера, а значить і більш серйозні поломки. Ремонт системи охолодження включає в себе відновлення несправних елементів або їх заміну.

Ми завжди намагаємося відремонтувати несправну деталь, і тільки в крайньому випадку замінюємо її. Після проведення повної діагностики з вами зв’яжеться менеджер, повідомить причину несправності та узгодить вартість ремонту.

На всі проведені послуги ми надаємо гарантію.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин:

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатнього досвіду і кваліфікації для самостійного збирання та розбирання ПК.