Ремонт блоку живлення комп’ютеру

Фахівці “М-Сервіс” солідарні з виробниками техніки, які попереджають: тривалість і якість роботи з комп’ютером на 70% залежать від господаря. Ми регулярно приймаємо комп’ютери, які вимагають ремонту блоку живлення. Хочемо повідомити: чим раніше клієнти звертаються в наш сервісний центр, тим більш недорогий і швидкий ремонт отримує їх техніка! Ті ж клієнти, які проводять чищення комп’ютера від пилу, встановлюють захист від перепадів напруги і акуратно ставляться до техніки, користуються нею довгі роки!

Не затягуйте з ремонтом блоку живлення! Комп’ютер включається не з першого разу? При роботі чути підозрілий звук, а то і зовсім запах горілої проводки? Нехай вас насторожить той факт, що системний блок включається лише на кілька секунд, після чого вимикається або не стартує материнська плата. Майже напевно зламався блок живлення!

Безглуздо і навіть дуже небезпечно діяти «навмання», якщо ви стали свідком таких симптомів поломки. Ми наполегливо не рекомендуємо робити ремонт блоку живлення комп’ютера своїми руками, тому що тільки фахівці знають: навіть після відключення живлення силові конденсатори тривалий час тримають заряд, дотик до плати або радіаторів загрожує, як мінімум, опіками, а недбала робота з запобіжниками може обернутися «феєрверком» і поломкою ще живих елементів. Прислухайтеся до порад професіоналів: некомпетентний ремонт посилює 70% поломок комп’ютера! Принесіть його в «М-Сервіс» і звільніть свої думки від проблем!

Особливості ремонту блоку живлення в «М-Сервіс»

  • Безкоштовна діагностика.
  • Тестування.
  • Гарантія на ремонт.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин:

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатнього досвіду і кваліфікації для самостійного збирання та розбирання ПК.