Заміна матриці ноутбуку

НАЗВА ПОСЛУГИ ОПИС ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ (ГРН.)
Ремонт підсвічування дисплея Ремонт або заміна лампи підсвічування, LED підсвічування
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея
Заміна інвертора матриці Демонтаж несправного інвертора і установка нового
Заміна внутрішніх шлейфів Демонтаж несправного шлейфа та встановлення нового
Ремонт внутрішніх шлейфів Відновлення провідності та ізоляції шлейфу

Матриця ноутбука являється рідкокристалічним дисплеєм пристрою і схильна до частих поломок. Ремонт матриці ноутбука – це завдання, виконати яке «на відмінно» зможе тільки професіонал зі спеціальним обладнанням та вузькопрофільними навичками. У сервісному центрі «М-Сервіс» виконують ремонт матриці ноутбука.

Принцип заміни дисплею у «М-Сервісі»

В залежності від несправності ноутбука наші фахівці запропонують зробити різний вид ремонту – починаючи від заміни інвертора, і закінчуючи відновленням шлейфу матриці. Наша головна перевага – це те, що ми намагаємося уникнути ремонту матриці ноутбука, якщо можна обійтися менш дорогими послугами. Наші клієнти довіряють «М-Сервісу», тому що їх потреби знаходяться у нас в пріоритеті.

Ми чекаємо на ваш ноутбук в нашому сервісному центрі, щоб визначити точну причину несправності. Ви дізнаєтеся про неї після повної безкоштовної діагностики ноутбука через 1-3 дні після доставки техніки в наш СЦ.

Якісний ремонт екрану ноутбуку в «М-Сервіс»

Високий гарантійний термін! На роботу по заміні матриці ноутбука діє гарантія 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі!

Чудова якість обслуговування! Ми починаємо ремонт матриці ноутбука з діагностики, а закінчуємо тестуванням справного ноутбука і наданням рекомендацій щодо модернізації (прискорення) ноутбука і його правильної експлуатації.

Приносьте свій ноутбук до нас і заощаджуйте на покупці нового!