Ремонт оргтехніки.

В сервісному центрі «Технарі» здійснюють ремонт і обслуговування оргтехніки. У нас працюють найкращі інженери, які спеціалізуються на ремонті будь-якої складності. Інженери сервісного центру «Технарі» стикаються з ремонтом всіляких видів техніки, починаючи від сканера і закінчуючи картриджем.

Яка гарантія на ремонт оргтехніки в «М-Сервісі»?

Гарантійний строк на послуги з ремонту оргтехніки становить до 6 місяців. Такий великий гарантійний термін зручний і бізнесу (ремонт офісної оргтехніки), і приватним особам (ремонт домашнього сканера або принтера). Клієнтам «М-Сервісу» не треба витрачатися на покупку нових друкованих пристроїв. У найкоротші терміни  вони отримують назад свою справну техніку.

Куди здати оргтехніку в ремонт?

Здати оргтехніку в ремонт можна в сервісний центр «М-Сервіс». Зверніть увагу на послуги з профілактики оргтехніки. Навіщо купувати новий пристрій, якщо ваш зможе працювати в 2-3 рази довше після виконання профілактики? Звертайтеся до сервісного центру «М-Сервіс», щоб продовжити термін служби оргтехніки вже зараз!

Чому варто звернутись саме в  «М-Сервіс»?

  • Досвід роботи наших фахівців – від 3 років. У багатьох з них є сертифікати, що підтверджують компетенцію.
  • Ми можемо зробити ремонт оргтехніки терміново. Багато необхідних деталей зберігається на складі.
  • Даємо гарантію на ремонт оргтехніки. Гарантія на послуги діє 6 місяців.
  • Зробіть ремонт оргтехніки недорого! Ціна послуг коливається в залежності від ваших потреб!

Досить міркувати! Не втрачайте часу дарма, приносьте оргтехніку на ремонт та отримайте робочий пристрій через пару днів!