Ремонт ноутбуків

Перелік наших послуг з ремонту ноутбуків 

Діагностика. Вона дозволяє визначити можливі приховані та явні поломки, визначити вартість ремонту. Ми проводимо безкоштовну діагностику будь-якого пристрою, навіть в разі вашої відмови від ремонту.

Чистка. Під час експлуатації пил і дрібне сміття можуть потрапляти в корпус ноутбука. В результаті цього знижується ефективність роботи системи охолодження і можливий перегрів, який в свою чергу веде до виходу з ладу відеокарти. Якщо ви помітили, що ноутбук працює повільніше, періодично вимикається, шумить, терміново зверніться в сервісний центр. Ми швидко і професійно проводимо чистку пристрою, замінимо термопасту. Рекомендуємо 1 – 2 рази на рік здійснювати дані профілактичні заходи .

Ремонт або заміна відеокарти. Якщо ви помітили появу артефактів на екрані ноутбука , можливо знадобиться заміна відеокарти. Це досить серйозна операція, яку необхідно проводити в обладнаному СЦ. У нас працюють кваліфіковані інженери, здатні виявити і усунути будь-яку поломку в максимально стислі терміни.

Заміна матриці, ремонт шлейфу матриці. Відсутність зображення, смуги, кубики на екрані, що з’являються в результаті механічного пошкодження екрана, ударів, падінь. Найчастіше необхідна заміна матриці.

Ремонт або заміна клавіатури. Може знадобитися в разі виходу з ладу клавіатури. Причиною цього найчастіше є неакуратна експлуатація (знос, попадання рідини, удари, падіння). Досить поширена поломка кріплення клавіш, може бути усунена без заміни клавіатури. У більш серйозних випадках доцільніше міняти клавіатуру пристрою.

Довіряючи ремонт ноутбуків фахівцям сервісного центру , ви гарантовано отримуєте якісний сервіс за доступною ціною!

Сервісний центр з ремонту ноутбуків “М-Сервіс”

  • Ми впевнені в якості своїх послуг, тому даємо піврічну гарантію на свої послуги і всі запчастини, необхідні в процесі ремонту.
  • Діагностика будь-якого пристрою безкоштовно.
  • Ми погоджуємо терміни, вартість і обсяги ремонту з замовником до початку робіт.
  • Доступність: ви можете зв’язатися з нами у зручний час по телефону, в онлайн-чаті сайту, на сторінках у соцмережах, у листуванні через e-mail.
  • Приймаємо оплату карткою, готівкою, безготівковий розрахунок.