Відновлення даних

На вашому ноутбуці, комп’ютері або на зовнішньому носії абсолютно несподівано зник логічний диск? Програма або файл при спробі відкриття видають помилку, що вилучений один із системних файлів? Несподівано зникла важлива інформація?

Перераховані неприємності можуть виникнути унаслідок несправної роботи апаратного або програмного забезпечення після некоректного вимкнення пристрою або у результаті діяльності вірусів. Або якщо ви випадково видалили або відформатували важливі дані. З якої б причини не відбулася втрата даних, у сервісному центрі «М-Сервіс» вам їх відновлять.

Коли може знадобитися відновлення даних?

  • після форматування даних
  • після зараження операційної системи вірусами
  • після видалення даних
  • після пошкодження жорсткого диска

Ми допоможемо вам «оживити» дані будь-якого формату, незважаючи на причину їх втрати. Документи, розрахунково-графічна робота, дипломний проект, відео, музика, фото – все це можна повернути, навіть якщо ви випадково відформатували диск або флешку.

Чому процедура відновлення даних настільки дорога?

Відновлення даних – це складна і дорога процедура, що займає тривалий час, вимагає дорогого устаткування і програмного забезпечення. Але ми  відновимо дані, хоча це і вимагає чималих зусиль.

Чому не слід намагатися самостійно відновити дані?

Здійснивши відновлення самостійно, ви ризикуєте погіршити стан диска, наприклад, якщо втрата даних сталася через несправну головку, а ви продовжуєте її «ганяти» по диску. Після самостійного відновлення даних процедура потребуватиме більшого часу, а значить і більше коштів.

У сервісному центрі «М-Сервіс» ми здійснюємо відновлення даних із дисків, флешок, жорстких дисків, відновлюємо програми, файли і навіть Windows.

Консультацію щодо вартості і строків відновлення даних можна отримати по телефону (068) 193 10 10, (050) 543 00 09, Звертайтесь, і ми відновимо загублені дані, дотримуючись всіх правил конфіденційності.