Ремонт MP3 плеєрів

MP3 плеєри з’явилися в нашому житті відносно давно, вони користуються меншим попитом, ніж 10 років тому, але і зараз можна зустріти власників і фанатів пристроїв для відтворення музики. В цілому їх можна розділити на 3 категорії: портативні плеєри бюджетного сегмента і дорогі плеєри для відтворення нестисненого (lossless) аудіо у форматі Hi-Res. Також є категорія мультимедійних плеєрів, які відтворюють фото і відео файли. Сервісний центр «М-Сервіс» виконує ремонт всіх MP3 плеєрів.

Що може зламатися? Що можна відремонтувати?

Основні несправності, з якими стикаються наші інженери при ремонті MP3 плеєрів це:

  • Вихід з ладу роз’єму (відсутність контакту) зарядки або роз’єму синхронізації, він же USB-роз’єм може провялятся такими проблемами: не заряджається, не бачить комп’ютер, не скидаються файли. Така поломка ліквідується заміною або відновленням роз’єму.
  • Поломка механічних кнопок виявляється в наступних ситуаціях: плеєр не включається, не працює регулювання звуку, не працює вибір пісні. У більшості випадків рішенням такої поломки є заміна несправної кнопки.
  • Знос акумуляторної батареї викликає такі дефекти в роботі як: плеєр мало тримає заряд, плеєр швидко розряджається, плеєр не заряджається. Заміна акумуляторної батареї допоможе позбутися від цих дефектів.

Терміни ремонту і гарантія

Якщо ви не знайшли дефект або неточність у роботі плеєра, описаних вище, ви можете задати питання технічному фахівцеві для уточнення вартості ремонту. Якщо в телефонному режимі уточнити вартість ремонту не вдалося, привозьте ваш плеєр на безкоштовну діагностику. Як правило, ремонт MP3 плеєра триває від 3 до 5 днів. Термін ремонту може бути більше, якщо буде потрібно замовляти специфічні деталі. На весь ремонт і замінені запчастини надається гарантія 6 місяців, завдяки професіоналізму інженерів і надійності деталей, що встановлюються в процесі відновлення.

Наші контакти

Для вашої зручності ми відкрили більше 10 сервісних центрів у Києві, наш контакт-центр має номери дозвону всіх найбільших мобільних операторів, а також онлайн чат і запит по електронній пошті. В розділі контакти, ви знайдете адреси сервісних центрів, графік їх роботи, а також карту проїзду. Не відкладайте ремонт на завтра, відправте заявку на отримання безкоштовної консультації! Ремонтувати дешевше, ніж купувати!