Ремонт принтерів.

Принтер – це периферійний пристрій, який виводить збережену в комп’ютері інформацію на твердий фізичний носій (папір) – давно перестав бути виключно офісною технікою. Сьогодні більшість встановлених у квартирах і будинках принтерів полегшують побутову складову життя домочадців, які усвідомлюють значущість цієї техніки після її виходу з ладу. Сервісний центр «М-Сервіс» наполягає: несправний принтер не є підставою для купівлі нового пристрою. Ремонт принтерів в Рівному – ось та послуга, яка, заощадивши значну суму грошей на придбання техніки в магазині, подарує вам комфорт від користування незамінним в нашому житті друкованим пристроєм.

Ремонт принтерів в Рівному з гарантією – це до «М-Сервісу»!

Кілька останніх років найбільша мережа сервісних центрів займається ремонтом принтерів. Ми ремонтуємо принтери Саnоn (принтер Саnоn Pixma), Brother, Epson, Panasonic. Ремонту в сервісному центрі підлягають і принтери Samsung, KONICA MINOLTA, Xerox.

Щоб не вводити клієнтів в оману, пояснюючи не для всіх зрозумілу термінологію, сертифіковані фахівці проводять комплексний ремонт принтерів. В залежності від пакету послуг, ви будете платити фіксовану вартість ремонту, який передбачає повністю справний принтер. Таким чином, техніка після ремонту в сервісному центрі по ремонту принтерів гарантовано не вийде з ладу через 2 тижні після того, як ви отримали її назад.

В «М-Сервіс» проводять ремонт принтерів без запчастин, відновлюючи або ремонтуючи комплектуючі пристрою. Ми виробляємо ремонт техніки на рівні компонентів – в даному випадку фахівці роблять ремонт електронних схем. Комплексний ремонт принтерів з використанням запчастин, відповідно, передбачає використання лагодження запчастин від виробників.

В «М-Сервісі» також здійснюють профілактику принтерів, ціна якої призначена для збереження вашого спокою, що техніка не поламається найближчим часом. У тому випадку, якщо ремонту принтерів не вдасться уникнути, ціна профілактики буде набагато нижче.

Приносьте несправний друкуючий пристрій і заберіть якомога швидше свій принтер після ремонту в «М-Сервісі»!