Модернізація ноутбуку

Технології не стоять на місці, нові програми та ігри стають все вимогливішими до ресурсів комп’ютера. Ми допоможемо вам модернізувати ваш ноутбук, на якому сучасні ігри або взагалі не працюють, або працюють на мінімальних налаштуваннях. А також зробити досить потужну машину для ігор і експериментів з програмування.

Що можна модернізувати в ноутбуці?

Відповідь на це питання залежить від моделі ноутбука, встановлених деталей, їх потужності і модифікації. Тим не менш, конструкція більшості ноутбуків легко дозволяє замінити системну (оперативну) пам’ять, жорсткий диск, а також поліпшити батарею (акумулятор) ноутбука.

Заміна оперативної пам’яті

Як правило, у ноутбуці встановлено 4 Гб оперативної пам’яті, і цього цілком достатньо для швидкої роботи ноутбука. При необхідності збільшення продуктивності і багатозадачності вашого ноутбука для роботи з професійними програмами, можна збільшити об’єм оперативної пам’яті до 32 Гб.

Заміна жорсткого диска

Найбільш популярна модернізація, яку можна провести майже в кожному ноутбуці. Збільшити пам’ять на вашому ноутбуці для зберігання фото, відео та будь-якої іншої інформації. Як правило в ноутбуках встановлений носій типу жорсткий диск (HDD), який дешевший і повільніший в порівнянні з твердотілим накопичувачем SSD. Тому при бажанні збільшити обсяг пам’яті в ноутбуці ми радимо встановлювати накопичувач типу SSD, він швидший і менш схильний до механічних пошкоджень.

Заміна процесора

Найбільш складна робота по модернізації ноутбука, яка вимагає професійного досвіду та спеціалізованого обладнання. Крім заміни процесора, потрібно перепрошити BIOS і зробити модернізацію системи охолодження. Прискорити роботу процесора можна своєчасно і правильно зробивши апаратну профілактику.