Прискорення ноутбуків

Ваш комп’ютер працює шумно та гріється, а швидкість його роботи можна порівняти зі швидкістю черепахи? Фахівці сервісного центру «М-Сервіс» допоможуть позбавити ноутбук від усього, що заважає йому працювати швидко! Приносьте ваш ноутбук в «М-Сервіс», де вам його безоплатно протестують і запропонують можливі варіанти прискорення, відповідно до ваших побажань та потенціалу ноутбука.

Нижче наведені найпоширеніші послуги, які в комплексі або самостійно, значно прискорять роботу ноутбука.

Модернізація оперативної пам’яті (ОЗУ)

Сучасні ігри та програми вимагають все більше та більше пам’яті для своєї роботи. Тепер вам не потрібно читати тонни текстів та бути “ІТ-гуру”, щоб прискорити роботу вашого ПК. За вас це зроблять фахівці сервісного центру «М-Сервіс». Підберуть та модернізують оперативну пам’ять конкретно під ваш ноутбук. Розкажуть, як правильно використовувати ресурси, щоб отримати максимум зі свого ноутбука.

Програмна профілактика

З часом, швидкість завантаження операційної системи перестає влаштовувати та вимагає все більшого часу очікування. Все це пов’язано з величезною кількістю програм та ігор, які встановлені за час використання ноутбука. Програмна профілактика позбавить від помилок, які стомлюють та дратують, а також прискорить час завантаження вашого електронного помічника.

Апаратна профілактика

Збільшення температури вашого ноутбука та шум в системі охолодження – явні ознаки проблем з апаратною частиною ноутбука. Фахівці нашого сервісного центру, почистять кожну деталь ноутбуку та убережуть вас від зайвих витрат, які можуть виникнути в результаті ігнорування ознак перегріву. Пил – один з основних шкідників комплектуючих, вона викликає нагрівання деталі збільшуючи швидкість роботи. А тому вчасно проведена апаратна профілактика не тільки вбереже ваш ноутбук, але й прискорить його роботу.

 Установка SSD накопичувача

Сучасні технології не стоять на місці, а разом з ними, і цінова політика комплектуючих. Заміна старого HDD на новий SSD вже не виглядатиме так дорого, як рік тому. Нова технологія накопичувачів SSD в рази прискорить роботу вашого персонального комп’ютера. Вже з перших днів, ви відчуєте пристойну різницю в швидкості завантаження операційної системи та роботи ноутбука в цілому.